Hakkımızda

BBS Su Sistemleri

BBS Su Sistemleri, 27 yıllık tecrübesiyle tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veren çok yönlü bir organizasyondur. Satış, montaj ve teknik servis hizmetleriyle su sistemlerinde hizmet sunarken amacını tamamen müşteri beklentilerine yönelik hizmetler geliştirmek olarak belirlemiştir. Geniş ürün yelpazesiyle tüketicilerin ihtiyacı neyse onu sunan BBS Su Sistemleri; doğru bilgi ve doğru hizmet yaklaşımıyla kaliteyi vadeder.

Malzemelerin doğru bir şekilde belirlenmesi adına mühendislik hesaplamalarına dayanan çözümler sunarken elektronik moment korumalı panolar sayesinde ürünün ömrünü maksimum standartlara taşır. Dayanıklı, kullanışlı ve enerji verimliliğini ön plana çıkaran ürünleri çerçevesinde dalgıç pompa, hidrofor, drenaj sistemleri ve fosseptik pompalar konusunda bütün taleplere cevap verir.

Profesyonel personel kadrosu ve teknik altyapısı sayesinde BBS Su Sistemleri, bugünün ihtiyaçlarına yarının teknolojisiyle cevap verir. Fiyat – performans odaklı seçeneklerin yanı sıra müşteriyi memnun edecek lüks alternatifleri de ön plana çıkarır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.